Training 1


Release Time: 30/06/2020 07:00:00
Distance: 7 Km
Basketed: 985
Arrived: 974
Missing: 11


Fancier
Pigeon
Basketing Time
TEAM SPITZBERG
29/06/2020 21:58:15.00
WALTER STRAIF
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
WINTER MARKUS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM PETER
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
AS GOLDEN TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
HAGGENMUELLER H+S
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THAILAND
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA B
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
EUROPA MASTER PIGEONS
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM AZAS
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIA SENIKIDIS & JR KOSTAS & STATHIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
29/06/2020 21:58:15.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
29/06/2020 21:58:15.00
ZENIDIS HLIAS
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
BERNHARD KLUEBER
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
ASLANIDIS G & D
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM EXPO HOUTEN
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
RAINER HOEHN
29/06/2020 21:58:15.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
ZENIDIS HLIAS
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
DIMITRIS KUQALI
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LENNESEGLER
29/06/2020 21:58:15.00
XALARIS ANDREAS
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
EURO STAR RACE
29/06/2020 21:58:15.00
MOUZAFER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER WERNER
29/06/2020 21:58:15.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM CHRISTA UND HANS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN LTRZ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM PETER
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM CHRISTA UND HANS
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
XALARIS ANDREAS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER WERNER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
DIMITRIS KUQALI
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SPITZBERG
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
HUFNAGEL ERIC
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
KOSMATOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM RHEINAIR
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
29/06/2020 21:58:15.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
ANDREAS MOELLER
29/06/2020 21:58:15.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
FLEISCHER JOSEF
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS - SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
FLORIN - DERBY CORABIA
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
GALETOS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
MANOUSIS SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILIS - SPENDAS
29/06/2020 21:58:15.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LARA
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
BAXEVANIS APOSTOLOS
29/06/2020 21:58:15.00
KOSMATOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI
29/06/2020 21:58:15.00
THOMAS ZIMMERMANN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
PETRA & GERHARD DUETSCH
29/06/2020 21:58:15.00
DIE UPLANDER
29/06/2020 21:58:15.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
29/06/2020 21:58:15.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED B
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS - SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SASSE-WELZEL
29/06/2020 21:58:15.00
SENIKIDIS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN SZ
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
CORVO
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
LALOS ALEXANDROS
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
LALOS ALEXANDROS
29/06/2020 21:58:15.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TANJA UND EFFE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SOFIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN LTRZ
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
LALOS ALEXANDROS
29/06/2020 21:58:15.00
TSALKITZIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
HEROES OF THE SKY
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SCHERRE-PITZ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
KATSIKAS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WAZ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM FLYING DREAMS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LARA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SOFIA
29/06/2020 21:58:15.00
MANOUSIS SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SCHERRE-PITZ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN DZ
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIA SENIKIDIS & JR KOSTAS & STATHIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM FLYING DREAMS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN DZ
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
EUROPA MASTER PIGEONS
29/06/2020 21:58:15.00
TROPEOFOROS
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS - SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - JOANIS BARDHIS
29/06/2020 21:58:15.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN SZ
29/06/2020 21:58:15.00
RAINER HOEHN
29/06/2020 21:58:15.00
LALOS ALEXANDROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN SZ
29/06/2020 21:58:15.00
ASLANIDIS G & D
29/06/2020 21:58:15.00
THOMAS ZIMMERMANN
29/06/2020 21:58:15.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM AZAS
29/06/2020 21:58:15.00
PISLINAS VASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA
29/06/2020 21:58:15.00
CARSTEN BOLZE
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER KRAEMER
29/06/2020 21:58:15.00
KATSIKAS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
FLEISCHER JOSEF
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SASSE-WELZEL
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
CARSTEN BOLZE
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM CHRISTA UND HANS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
HAGGENMUELLER H+S
29/06/2020 21:58:15.00
OLR KALIMANCI
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
LALOS ALEXANDROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
EUROPA MASTER PIGEONS
29/06/2020 21:58:15.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SOFIA
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS B
29/06/2020 21:58:15.00
HUFNAGEL ERIC
29/06/2020 21:58:15.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LARA
29/06/2020 21:58:15.00
DIE UPLANDER
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIOSMAS - SIMEONIDIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM CHRISTA UND HANS
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER WERNER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SCHERRE-PITZ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN LTRZ
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - JOANIS BARDHIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM CHRISTA UND HANS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SPITZBERG
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
GALETOS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS B
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
FLORIN - DERBY CORABIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TANJA UND EFFE
29/06/2020 21:58:15.00
MATHIOS PANAGIOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STAFFEL & WESCH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM CHRISTA UND HANS
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SASSE-WELZEL
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER SIEBERT
29/06/2020 21:58:15.00
STEFFL F-M
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
KATSIKAS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA B
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
HEROES OF THE SKY
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERVENI
29/06/2020 21:58:15.00
DR.ANDREAS LUEDTKE
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
ASLANIDIS G & D
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER SIEBERT
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ B
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER KRAEMER
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
KAFOUROS A&P MIRI B
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS - SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
TROPEOFOROS
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SCHERRE-PITZ
29/06/2020 21:58:15.00
MALTEZOS FOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
29/06/2020 21:58:15.00
XALARIS ANDREAS
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
HAGGENMUELLER H+S
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TANJA UND EFFE
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
TSALKITZIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
CORVO
29/06/2020 21:58:15.00
STEFFL F-M
29/06/2020 21:58:15.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
OLR KALIMANCI
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
TAMVAKIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILIS - SPENDAS
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM RHEINAIR
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM AZAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERSCH LINNE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM EXPO HOUTEN
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
SENIKIDIS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
HAGGENMUELLER H+S
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STAFFEL & WESCH
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
HEROES OF THE SKY
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM FLYING DREAMS
29/06/2020 21:58:15.00
EUROPA MASTER PIGEONS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM PETER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
SVEN KUMMER
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED B
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER SIEBERT
29/06/2020 21:58:15.00
OLR KALIMANCI
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
29/06/2020 21:58:15.00
EURO STAR RACE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
DIMITRIS KUQALI
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM AZAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM PETER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
MALTEZOS FOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
KARL HEINZ LANG
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILIS - SPENDAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. E
29/06/2020 21:58:15.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI
29/06/2020 21:58:15.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
HUFNAGEL ERIC
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER WERNER
29/06/2020 21:58:15.00
OLR KALIMANCI
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER SIEBERT
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
STEFFL F-M
29/06/2020 21:58:15.00
WINTER MARKUS
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANGELA THEN
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM B
29/06/2020 21:58:15.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
29/06/2020 21:58:15.00
AS GOLDEN TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
WINTER MARKUS
29/06/2020 21:58:15.00
XALARIS ANDREAS
29/06/2020 21:58:15.00
THOMAS ZIMMERMANN
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANGELA THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TAMVAKIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
EURO STAR RACE
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
EURO STAR RACE
29/06/2020 21:58:15.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS - SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
ZENIDIS HLIAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
SVEN KUMMER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LENNESEGLER
29/06/2020 21:58:15.00
WALTER STRAIF
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN DZ
29/06/2020 21:58:15.00
ANDREAS MOELLER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
CARSTEN BOLZE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERSCH LINNE
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
29/06/2020 21:58:15.00
STEFFL F-M
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERVENI
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
TROPEOFOROS
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN LTRZ
29/06/2020 21:58:15.00
GALETOS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LARA
29/06/2020 21:58:15.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TAMVAKIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
BERNHARD KLUEBER
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM N'GULI
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
29/06/2020 21:58:15.00
WALTER STRAIF
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM FLYING DREAMS
29/06/2020 21:58:15.00
AS GOLDEN TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
RAINER HOEHN
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SPITZBERG
29/06/2020 21:58:15.00
GALETOS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
STEFFL F-M
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN SZ
29/06/2020 21:58:15.00
AS GOLDEN TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
TAMVAKIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
MALTEZOS FOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LARA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
GALETOS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
MATHIOS PANAGIOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
CARSTEN BOLZE
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ B
29/06/2020 21:58:15.00
KATSIKAS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
FLEISCHER JOSEF
29/06/2020 21:58:15.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SPITZBERG
29/06/2020 21:58:15.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM RHEINAIR
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SASSE-WELZEL
29/06/2020 21:58:15.00
FLEISCHER JOSEF
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
MOUZAFER
29/06/2020 21:58:15.00
MATHIOS PANAGIOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM FLYING DREAMS
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SPITZBERG
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM N'GULI
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
29/06/2020 21:58:15.00
PISLINAS VASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
SENIKIDIS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERVENI
29/06/2020 21:58:15.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN SZ
29/06/2020 21:58:15.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
29/06/2020 21:58:15.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
GALETOS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
PROVOLI PRINTS
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
MATHIOS PANAGIOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA B
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILIS - SPENDAS
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STAFFEL & WESCH
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LENNESEGLER
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER WERNER
29/06/2020 21:58:15.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER KRAEMER
29/06/2020 21:58:15.00
HAGGENMUELLER H+S
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS B
29/06/2020 21:58:15.00
ANASTASIADIS TASOS
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED B
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
CARSTEN BOLZE
29/06/2020 21:58:15.00
FLORIN - DERBY CORABIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
29/06/2020 21:58:15.00
EUROPA MASTER PIGEONS
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANGELA THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
SENIKIDIS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILIS - SPENDAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN DZ
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
MANOUSIS SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
MANOUSIS SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LENNESEGLER
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ B
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER KRAEMER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LARA
29/06/2020 21:58:15.00
TAMVAKIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERVENI
29/06/2020 21:58:15.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
29/06/2020 21:58:15.00
ASLANIDIS G & D
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TANJA UND EFFE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SCHERRE-PITZ
29/06/2020 21:58:15.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA B
29/06/2020 21:58:15.00
SENIKIDIS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER KRAEMER
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
29/06/2020 21:58:15.00
PETRA & GERHARD DUETSCH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TANJA UND EFFE
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERSCH LINNE
29/06/2020 21:58:15.00
WINTER MARKUS
29/06/2020 21:58:15.00
BERNHARD KLUEBER
29/06/2020 21:58:15.00
TERZOGLOU MILTOS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM RHEINAIR
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SASSE-WELZEL
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM AZAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
MOUZAFER
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THAILAND
29/06/2020 21:58:15.00
AS GOLDEN TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
KOSMATOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
FLEISCHER JOSEF
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SASSE-WELZEL
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
FAIK QEFALIA
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. E
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
DIE UPLANDER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM N'GULI
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN LTRZ
29/06/2020 21:58:15.00
WALTER STRAIF
29/06/2020 21:58:15.00
RAINER HOEHN
29/06/2020 21:58:15.00
EURO STAR RACE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN LTRZ
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. D
29/06/2020 21:58:15.00
WALTER STRAIF
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
RAINER HOEHN
29/06/2020 21:58:15.00
LIONTIS BASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
EUROPA MASTER PIGEONS
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERSCH LINNE
29/06/2020 21:58:15.00
CORVO
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LENNESEGLER
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANGELA THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM FLYING DREAMS
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
FLEISCHER JOSEF
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER KRAEMER
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED B
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
ANDREAS MOELLER
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANGELA THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
WINTER MARKUS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER WERNER
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
TERZOGLOU MILTOS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILIS - SPENDAS
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
KAFOUROS A&P MIRI B
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
DIE UPLANDER
29/06/2020 21:58:15.00
MALTEZOS FOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STAFFEL & WESCH
29/06/2020 21:58:15.00
FLORIN - DERBY CORABIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
29/06/2020 21:58:15.00
PISLINAS VASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
STELARAS KAWASAKI
29/06/2020 21:58:15.00
GEORGE KRITSOTAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
XALARIS ANDREAS
29/06/2020 21:58:15.00
DREHOS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
KOSMATOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THAILAND
29/06/2020 21:58:15.00
THOMAS ZIMMERMANN
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM UDO-THEN
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
KARL HEINZ LANG
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
29/06/2020 21:58:15.00
ZIOGAS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
KOSMATOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G B
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SOFIA
29/06/2020 21:58:15.00
ANDREAS MOELLER
29/06/2020 21:58:15.00
KTENAS THODORIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
XALARIS ANDREAS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
WINTER MARKUS
29/06/2020 21:58:15.00
MOUZAFER
29/06/2020 21:58:15.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
29/06/2020 21:58:15.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
29/06/2020 21:58:15.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
WALTER STRAIF
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
DR.ANDREAS LUEDTKE
29/06/2020 21:58:15.00
SVEN KUMMER
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G
29/06/2020 21:58:15.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS - SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
HUFNAGEL ERIC
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN DZ
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
OLR KALIMANCI
29/06/2020 21:58:15.00
TROPEOFOROS
29/06/2020 21:58:15.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
SVEN KUMMER
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
SVEN KUMMER
29/06/2020 21:58:15.00
ASLANIDIS G & D
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERVENI
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
ANDREAS MOELLER
29/06/2020 21:58:15.00
KAFOUROS A&P MIRI B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA B
29/06/2020 21:58:15.00
CORVO
29/06/2020 21:58:15.00
SAKIS BED B
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
29/06/2020 21:58:15.00
KUFFER FERDINAND
29/06/2020 21:58:15.00
ZENIDIS HLIAS
29/06/2020 21:58:15.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
29/06/2020 21:58:15.00
BERNHARD KLUEBER
29/06/2020 21:58:15.00
CYFRA STANISLAW
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA B
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANGELA THEN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
29/06/2020 21:58:15.00
MATHIOS PANAGIOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. C
29/06/2020 21:58:15.00
LALOS ALEXANDROS
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
ANDREAS MOELLER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STAFFEL & WESCH
29/06/2020 21:58:15.00
MANOUSIS SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SOFIA
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
PISLINAS VASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
KATSIKAS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIA SENIKIDIS & JR KOSTAS & STATHIS
29/06/2020 21:58:15.00
VISSER-MEIJBOOM
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM RHEINAIR
29/06/2020 21:58:15.00
CORVO
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
29/06/2020 21:58:15.00
RAINER HOEHN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN SZ
29/06/2020 21:58:15.00
HUFNAGEL ERIC
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM STAFFEL & WESCH
29/06/2020 21:58:15.00
KAFOUROS A&P MIRI B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
DIMITRIS KUQALI
29/06/2020 21:58:15.00
DIE UPLANDER
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SOFIA
29/06/2020 21:58:15.00
KATSIKAS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM SCHERRE-PITZ
29/06/2020 21:58:15.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
29/06/2020 21:58:15.00
STELARAS KAWASAKI
29/06/2020 21:58:15.00
MATHIOS PANAGIOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
KARL-HEINZ WICHERT
29/06/2020 21:58:15.00
FLORIN - DERBY CORABIA
29/06/2020 21:58:15.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
MALTEZOS FOTIS
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM PETER
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
PISLINAS VASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TAUBEN DZ
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
KAGIAS D&A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
29/06/2020 21:58:15.00
ASLANIDIS G & D
29/06/2020 21:58:15.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
TSINTSARIS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
29/06/2020 21:58:15.00
STELARAS KAWASAKI
29/06/2020 21:58:15.00
KOSMATOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
KAFOUROS A&P MIRI B
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERVENI
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM ANASTASIA B
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
ILA THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
SENIKIDIS KOSTAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERSCH LINNE
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GIANNENA
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM HAMBACH
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WAZ
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM P.M.S
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K. B
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G B
29/06/2020 21:58:15.00
KARL HEINZ LANG
29/06/2020 21:58:15.00
TAMVAKIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
29/06/2020 21:58:15.00
MANOUSIS SAKIS
29/06/2020 21:58:15.00
OUSATZOPOULOS GIANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
CORVO
29/06/2020 21:58:15.00
MANZIERI NINO - LEMONIA
29/06/2020 21:58:15.00
DIMITRIS KUQALI
29/06/2020 21:58:15.00
THOMAS ZIMMERMANN
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM AZAS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM LENNESEGLER
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
MOUZAFER
29/06/2020 21:58:15.00
PISLINAS VASILIS
29/06/2020 21:58:15.00
TROPEOFOROS
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
29/06/2020 21:58:15.00
TSALKITZIS GIORGOS
29/06/2020 21:58:15.00
AS GOLDEN TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM DERSCH LINNE
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
BERNHARD KLUEBER
29/06/2020 21:58:15.00
MICHALAKIS NIKOS
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
29/06/2020 21:58:15.00
MARKOS BEQAJ A
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM GOLDENER GRUND
29/06/2020 21:58:15.00
TROPEOFOROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WAZ
29/06/2020 21:58:15.00
GRATZER MARCO
29/06/2020 21:58:15.00
ARTUR HATILLARI
29/06/2020 21:58:15.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER SIEBERT
29/06/2020 21:58:15.00
FLORIN - DERBY CORABIA
29/06/2020 21:58:15.00
ANASTASIADIS TASOS
29/06/2020 21:58:15.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
29/06/2020 21:58:15.00
PAUL J & E
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THAILAND
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM TANJA UND EFFE
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
LITSIOS VANGELIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
29/06/2020 21:58:15.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
29/06/2020 21:58:15.00
EIRINI O.Y.K.
29/06/2020 21:58:15.00
SERAFEAS THEODOROS
29/06/2020 21:58:15.00
FAIK QEFALIA
29/06/2020 21:58:15.00
SOLDATOS IOANNIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
29/06/2020 21:58:15.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
29/06/2020 21:58:15.00
TSAKILI M&G B
29/06/2020 21:58:15.00
PETER COPPENS
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THAILAND
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM WIESBADEN
29/06/2020 21:58:15.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
29/06/2020 21:58:15.00
DIE UPLANDER
29/06/2020 21:58:15.00
KARL HEINZ LANG
29/06/2020 21:58:15.00
SAMURAI V.A.T.
29/06/2020 21:58:15.00
DIETER SIEBERT
29/06/2020 21:58:15.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
29/06/2020 21:58:15.00
FAMILIE SOELLNER
29/06/2020 21:58:15.00
MAZIARZ RACING TEAM
29/06/2020 21:58:15.00
SVEN KUMMER
29/06/2020 21:58:15.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
29/06/2020 21:58:15.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
29/06/2020 21:58:15.00
TEAM THAILAND
29/06/2020 21:58:15.00
CARSTEN BOLZE
29/06/2020 21:58:15.00
KIRIAKOS-PET STEP
29/06/2020 21:58:15.00