Training 5


Release Time: 21/06/2021 07:45:00
Distance: 41 Km
Basketed: 1206
Arrived: 1204
Missing: 2


Fancier
Pigeon
Basketing Time
ZG SCHERRE/PITZ
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STAFFEL & WESCH
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
20/06/2021 21:30:12.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PETER
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
KLAUS WEGENER
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
IOANNIDIS CHARALAMBOS
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
HARCON
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
SG HIRSCHMANN
20/06/2021 21:30:12.00
HARCON
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
20/06/2021 21:30:12.00
MAZURY OLR
20/06/2021 21:30:12.00
PERISTERADES THRAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
20/06/2021 21:30:12.00
MPARDIS IOANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
ZG SCHERRE/PITZ
20/06/2021 21:30:12.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
20/06/2021 21:30:12.00
SG FANTY/KOZOK
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FLYING DREAMS
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS MOELLER
20/06/2021 21:30:12.00
RAINER HOEHN
20/06/2021 21:30:12.00
HOHLAKAS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PFOH - HENRICH
20/06/2021 21:30:12.00
ZG SCHERRE/PITZ
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS MOELLER
20/06/2021 21:30:12.00
ROMAN JUD
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
ELVIS - FRENSIS
20/06/2021 21:30:12.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
AFRIM OSMENAJ
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HESSENBOYS
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS STELIOS
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FLYING DREAMS
20/06/2021 21:30:12.00
TOMASZ WICZLING
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CROATIA
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
LALOS ALEXANDROS
20/06/2021 21:30:12.00
LALOS ALEXANDROS
20/06/2021 21:30:12.00
ELVIS - FRENSIS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
KURT NORES
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
ELVIS - FRENSIS
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TERZOGLOU MILTOS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
AXEL GEHRMANN
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISTA UND HANS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM UDO THEN
20/06/2021 21:30:12.00
ASLANIDIS G & D
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CROATIA
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
PISLINAS VASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
MANOS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
DIE UPLAENDER
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
PETRITA LEONARD
20/06/2021 21:30:12.00
PERISTERADES THRAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STAFFEL & WESCH
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
HARCON
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
KUJTIM BEQJA
20/06/2021 21:30:12.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
20/06/2021 21:30:12.00
SG FANTY/KOZOK
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
20/06/2021 21:30:12.00
PODILATAS FERUZ
20/06/2021 21:30:12.00
BVB 09 DRAGO
20/06/2021 21:30:12.00
AFRIM OSMENAJ
20/06/2021 21:30:12.00
PISLINAS VASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
20/06/2021 21:30:12.00
ASLANIDIS G & D
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS BEHLKE
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM RHEINAIR
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
20/06/2021 21:30:12.00
MANOS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KINGS OVER THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THANOS-RENATO
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SCHEURER
20/06/2021 21:30:12.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
20/06/2021 21:30:12.00
MATHIOS - SPIROY
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
20/06/2021 21:30:12.00
PISLINAS VASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DOTZHEIM
20/06/2021 21:30:12.00
PETER COPPENS
20/06/2021 21:30:12.00
MATHIOS - SPIROY
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
PRODROMOS HARALAMBUS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PETER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
20/06/2021 21:30:12.00
MENTOR BULKU
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
20/06/2021 21:30:12.00
KUFFER FERDINAND
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT B
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
MENTOR BULKU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
AXEL GEHRMANN
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS B
20/06/2021 21:30:12.00
HUFNAGEL ERIC
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HAMBACH
20/06/2021 21:30:12.00
KUFFER FERDINAND
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CROATIA
20/06/2021 21:30:12.00
GEORGE KRITSOTAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISTA UND HANS
20/06/2021 21:30:12.00
BVB 09 DRAGO
20/06/2021 21:30:12.00
ELVIS - FRENSIS
20/06/2021 21:30:12.00
RAINER HOEHN
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANDERHUB
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THANOS-RENATO
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
ALFRED GEGA
20/06/2021 21:30:12.00
JOSEF HEILMEIER
20/06/2021 21:30:12.00
DIE UPLAENDER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
GEORGE KRITSOTAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS STELIOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
DANIEL BRANDT
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SCHEURER
20/06/2021 21:30:12.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
20/06/2021 21:30:12.00
MATHIOS - SPIROY
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DIMITRA & PANAGIOTIS
20/06/2021 21:30:12.00
DANIEL BRANDT
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
KARL HEINZ LANG
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
SIMOY ELEYTHERIA
20/06/2021 21:30:12.00
HARCON
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
MANOS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
HARCON
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS STELIOS
20/06/2021 21:30:12.00
PETER COPPENS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS BEHLKE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HESSENBOYS
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
ASLANIDIS G & D
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FLYING DREAMS
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
DIE UPLAENDER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
HOHLAKAS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
MARINOS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
20/06/2021 21:30:12.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T.
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
FRANK HIENZSCH
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DOTZHEIM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HUBER
20/06/2021 21:30:12.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANDERHUB
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
ZUSCHLAG - SEEGER
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FRANKEN
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN SZ
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS MOELLER
20/06/2021 21:30:12.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
SIMOY ELEYTHERIA
20/06/2021 21:30:12.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PETER
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DOTZHEIM
20/06/2021 21:30:12.00
BAKIOGLU PIGEON
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T.
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
20/06/2021 21:30:12.00
ZUSCHLAG - SEEGER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FLYING DREAMS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DIMITRA & PANAGIOTIS
20/06/2021 21:30:12.00
ZG SCHERRE/PITZ
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
PISLINAS VASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
KOSTAS-FOTIS ELVETIA
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
DR. ANDREAS LUEDTKE
20/06/2021 21:30:12.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN MANFRED UND RITA
20/06/2021 21:30:12.00
FLEISCHER JOSEF
20/06/2021 21:30:12.00
HERMANN KIESSNER
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
KUFFER FERDINAND
20/06/2021 21:30:12.00
KARL HEINZ LANG
20/06/2021 21:30:12.00
JAN BOCHENCZAK
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PFOH - HENRICH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
KUFFER FERDINAND
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
20/06/2021 21:30:12.00
MANOUSIS SAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
20/06/2021 21:30:12.00
VALANTIS SKEMPES
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SAINTS
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
20/06/2021 21:30:12.00
GEORGE KRITSOTAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
FRANK HIENZSCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HAMBACH
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT B
20/06/2021 21:30:12.00
ALFRED GEGA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SCHEURER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
ZACHIOTIS GANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
ZACHIOTIS GANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
20/06/2021 21:30:12.00
FRANK HIENZSCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN DZ
20/06/2021 21:30:12.00
FLEISCHER JOSEF
20/06/2021 21:30:12.00
KATSIKAS PANTELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
MPARDIS IOANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM UDO THEN
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LARA
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
GOUGOUTSAS EVANGELOS
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
20/06/2021 21:30:12.00
PRODROMOS HARALAMBUS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
ZUSCHLAG - SEEGER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PFOH - HENRICH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HAMBACH
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM UDO THEN
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SAINTS
20/06/2021 21:30:12.00
GALETOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
DIRK VAN STICHEL
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
ANASTASIADIS TASOS
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TANJA UND EFFE
20/06/2021 21:30:12.00
YUSUF CIHAT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS BEHLKE
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS STELIOS
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
20/06/2021 21:30:12.00
KURT NORES
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO
20/06/2021 21:30:12.00
JOSEF HEILMEIER
20/06/2021 21:30:12.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
20/06/2021 21:30:12.00
MAZURY OLR
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN SZ
20/06/2021 21:30:12.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
20/06/2021 21:30:12.00
MARKUS WINTER
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
GEORGE KRITSOTAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN MANFRED UND RITA
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
SG FANTY/KOZOK
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
HOHLAKAS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
BVB 09 DRAGO
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN SZ
20/06/2021 21:30:12.00
LITSIOS VANGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
PETRITA LEONARD
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DIMITRA & PANAGIOTIS
20/06/2021 21:30:12.00
KLAUS WEGENER
20/06/2021 21:30:12.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
20/06/2021 21:30:12.00
PERISTERADES THRAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SAINTS
20/06/2021 21:30:12.00
DR. ANDREAS LUEDTKE
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
20/06/2021 21:30:12.00
HUFNAGEL ERIC
20/06/2021 21:30:12.00
WERNER GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
VALANTIS SKEMPES
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
GALETOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
PRODROMOS HARALAMBUS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISTA UND HANS
20/06/2021 21:30:12.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
DIE UPLAENDER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN LTRZ
20/06/2021 21:30:12.00
VALANTIS SKEMPES
20/06/2021 21:30:12.00
VALANTIS SKEMPES
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
STELARAS KAWASAKI
20/06/2021 21:30:12.00
MARINOS
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT A
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
20/06/2021 21:30:12.00
MANOUSIS SAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM RHEINAIR
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - NIKOLAIDIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LARA
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
THEODOROS ILA
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
ZUSCHLAG - SEEGER
20/06/2021 21:30:12.00
ALFRED GEGA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
JAN BOCHENCZAK
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SASSE-WELZEL
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T.
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
DIE UPLAENDER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN DZ
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
JOSEF HEILMEIER
20/06/2021 21:30:12.00
GEORGE KRITSOTAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
JAN BOCHENCZAK
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
20/06/2021 21:30:12.00
PETER COPPENS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HAMBACH
20/06/2021 21:30:12.00
ELVIS - FRENSIS
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
20/06/2021 21:30:12.00
THEODOROS ILA
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
FLEISCHER JOSEF
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
20/06/2021 21:30:12.00
KARL HEINZ LANG
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
DANIEL BRANDT
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
KOSTAS-FOTIS ELVETIA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN SZ
20/06/2021 21:30:12.00
KLAUS WEGENER
20/06/2021 21:30:12.00
TOMASZ WICZLING
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PETER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LARA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THANOS-RENATO
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
BVB 09 DRAGO
20/06/2021 21:30:12.00
RAINER HOEHN
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
20/06/2021 21:30:12.00
MANOS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS MOELLER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
FLEISCHER JOSEF
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN DZ
20/06/2021 21:30:12.00
WERNER GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
DIRK VAN STICHEL
20/06/2021 21:30:12.00
ALFRED GEGA
20/06/2021 21:30:12.00
MANOS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PFOH - HENRICH
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
MARKUS WINTER
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
STELARAS KAWASAKI
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TANJA UND EFFE
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
DIE UPLAENDER
20/06/2021 21:30:12.00
THEODOROS ILA
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
20/06/2021 21:30:12.00
KLAUS WEGENER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANASTASIA
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FLYING DREAMS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
DIRK VAN STICHEL
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DOTZHEIM
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
SG HIRSCHMANN
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
HERMANN KIESSNER
20/06/2021 21:30:12.00
TERZOGLOU MILTOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
HERMANN KIESSNER
20/06/2021 21:30:12.00
STELARAS KAWASAKI
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
PETRITA LEONARD
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
MARCEL MATTUSCHKA
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
20/06/2021 21:30:12.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LARA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STAFFEL & WESCH
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
STAROUDIS HRISTOS
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
PRODROMOS HARALAMBUS
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANDERHUB
20/06/2021 21:30:12.00
ASLANIDIS G & D
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANASTASIA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TANJA UND EFFE
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS BEHLKE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SPITZBERG
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT A
20/06/2021 21:30:12.00
SG HIRSCHMANN
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
KURT NORES
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WAZ
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SPITZBERG
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
PETER COPPENS
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU
20/06/2021 21:30:12.00
ALFRED GEGA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SPITZBERG
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
20/06/2021 21:30:12.00
KARL HEINZ LANG
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SASSE-WELZEL
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
KATSIKAS PANTELIS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
GEORGE KRITSOTAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HAMBACH
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
RAINER HOEHN
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SAINTS
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN LTRZ
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T.
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HAMBACH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS BEHLKE
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN SZ
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
20/06/2021 21:30:12.00
HUFNAGEL ERIC
20/06/2021 21:30:12.00
MENTOR BULKU
20/06/2021 21:30:12.00
KATSIKAS PANTELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM RHEINAIR
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANASTASIA
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SAINTS
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS IRAKLIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
KLAUS WEGENER
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT B
20/06/2021 21:30:12.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
MARCEL MATTUSCHKA
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
MANOUSIS SAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
VALANTIS SKEMPES
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
MATHIOS - SPIROY
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
HOHLAKAS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT
20/06/2021 21:30:12.00
FLEISCHER JOSEF
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN SZ
20/06/2021 21:30:12.00
HERMANN KIESSNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KINGS OVER THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
20/06/2021 21:30:12.00
MAZURY OLR
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
20/06/2021 21:30:12.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PETER
20/06/2021 21:30:12.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
WERNER GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN LTRZ
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
SG FANTY/KOZOK
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM FLYING DREAMS
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
PRODROMOS HARALAMBUS
20/06/2021 21:30:12.00
SIMEONIDIS DIMITRIS
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS MOELLER
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PETER
20/06/2021 21:30:12.00
GIOSMAS SOTIRIS
20/06/2021 21:30:12.00
SG FANTY/KOZOK
20/06/2021 21:30:12.00
HARCON
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN EMELY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KINGS OVER THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM UDO THEN
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
JOSEF HEILMEIER
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS B
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TANJA UND EFFE
20/06/2021 21:30:12.00
JOS MARIS
20/06/2021 21:30:12.00
KLAUS WEGENER
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
MARCEL MATTUSCHKA
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT A
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THANOS-RENATO
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANDERHUB
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
GOUGOUTSAS EVANGELOS
20/06/2021 21:30:12.00
PERISTERADES THRAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISTA UND HANS
20/06/2021 21:30:12.00
WERNER GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
ANASTASIADIS TASOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS B
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WAZ
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANASTASIA
20/06/2021 21:30:12.00
KUFFER FERDINAND
20/06/2021 21:30:12.00
STAROUDIS HRISTOS
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
SG HIRSCHMANN
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
20/06/2021 21:30:12.00
MARINOS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO
20/06/2021 21:30:12.00
KUJTIM BEQJA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DOTZHEIM
20/06/2021 21:30:12.00
WERNER GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
DIRK VAN STICHEL
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
ROMAN JUD
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
20/06/2021 21:30:12.00
JAN BOCHENCZAK
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SASSE-WELZEL
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
20/06/2021 21:30:12.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
DIRK VAN STICHEL
20/06/2021 21:30:12.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
20/06/2021 21:30:12.00
RAINER HOEHN
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
MENTOR BULKU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANDERHUB
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PFOH - HENRICH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STAFFEL & WESCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LARA
20/06/2021 21:30:12.00
DANIEL BRANDT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SCHEURER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CROATIA
20/06/2021 21:30:12.00
MATHIOS - SPIROY
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TANJA UND EFFE
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN EMELY
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HESSENBOYS
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
KATSIKAS PANTELIS
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT A
20/06/2021 21:30:12.00
HOHLAKAS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
SG FANTY/KOZOK
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
THEODOROS ILA
20/06/2021 21:30:12.00
MENTOR BULKU
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
HERMANN KIESSNER
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
VALANTIS SKEMPES
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
PISLINAS VASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO B
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
HEROES OF THE SKY
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THANOS-RENATO
20/06/2021 21:30:12.00
PAUL J & E
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
GIOSMAS SOTIRIS
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN DZ
20/06/2021 21:30:12.00
PERISTERADES THRAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STAFFEL & WESCH
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
GALETOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISTA UND HANS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN DZ
20/06/2021 21:30:12.00
DIRK VAN STICHEL
20/06/2021 21:30:12.00
HOHLAKAS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
PAPAKOSMAS DIMITRIS
20/06/2021 21:30:12.00
MAZURY OLR
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
GALETOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM RHEINAIR
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LARA
20/06/2021 21:30:12.00
MANOUSIS SAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
MANOUSIS SAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN LTRZ
20/06/2021 21:30:12.00
GALETOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
KARL HEINZ LANG
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
ZUSCHLAG - SEEGER
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
20/06/2021 21:30:12.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
FA. LINDEMEYER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CROATIA
20/06/2021 21:30:12.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T.
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
M&G PIGEON
20/06/2021 21:30:12.00
ZUSCHLAG - SEEGER
20/06/2021 21:30:12.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS BEHLKE
20/06/2021 21:30:12.00
PETER COPPENS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DOTZHEIM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
MPARDIS IOANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN LTRZ
20/06/2021 21:30:12.00
BERNHARD KLUEBER
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
SG HIRSCHMANN
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
20/06/2021 21:30:12.00
MARCEL MATTUSCHKA
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT B
20/06/2021 21:30:12.00
HERMANN KIESSNER
20/06/2021 21:30:12.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM RHEINAIR
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO B
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SAINTS
20/06/2021 21:30:12.00
AXEL GEHRMANN
20/06/2021 21:30:12.00
LALOS ALEXANDROS
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO
20/06/2021 21:30:12.00
MARKUS WINTER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SPITZBERG
20/06/2021 21:30:12.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
IOANNIDIS CHARALAMBOS
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
20/06/2021 21:30:12.00
HUFNAGEL ERIC
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN MANFRED UND RITA
20/06/2021 21:30:12.00
KUJTIM BEQJA
20/06/2021 21:30:12.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
20/06/2021 21:30:12.00
MARCO GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SASSE-WELZEL
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
MANOUSIS SAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
20/06/2021 21:30:12.00
WERNER GRATZER
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO B
20/06/2021 21:30:12.00
KIRIAKOS-PET STEP
20/06/2021 21:30:12.00
BVB 09 DRAGO
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HESSENBOYS
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
HUFNAGEL ERIC
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO B
20/06/2021 21:30:12.00
TOMASZ WICZLING
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM PFOH - HENRICH
20/06/2021 21:30:12.00
AXEL GEHRMANN
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
THEIOS MAKIS
20/06/2021 21:30:12.00
TOMASZ WICZLING
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
20/06/2021 21:30:12.00
MAZURY OLR
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TANJA UND EFFE
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
20/06/2021 21:30:12.00
DIETER SIEBERT
20/06/2021 21:30:12.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
20/06/2021 21:30:12.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WAZ
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
MARC BERT B
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SPITZBERG
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANASTASIA
20/06/2021 21:30:12.00
PRODROMOS HARALAMBUS
20/06/2021 21:30:12.00
ASLANIDIS G & D
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
LALOS ALEXANDROS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THANOS-RENATO
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN DZ
20/06/2021 21:30:12.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CHRISTA UND HANS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SASSE-WELZEL
20/06/2021 21:30:12.00
HUFNAGEL ERIC
20/06/2021 21:30:12.00
EVANGELOS KARIOFYLLIS
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
TOMASZ WICZLING
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - NIKOLAIDIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
20/06/2021 21:30:12.00
SAMURAI V.A.T. - NIKOLAIDIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM DERSCH-LINNE
20/06/2021 21:30:12.00
JAN BOCHENCZAK
20/06/2021 21:30:12.00
MENTOR BULKU
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SCHEURER
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN LTRZ
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
VISSER-MEIJBOOM
20/06/2021 21:30:12.00
AXEL GEHRMANN
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
FRANK HIENZSCH
20/06/2021 21:30:12.00
SAVRAMIS IRAKLIS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
ZIOGAS KOSTAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM TAUBEN EMELY
20/06/2021 21:30:12.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
20/06/2021 21:30:12.00
JAN BOCHENCZAK
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM LAGADAS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM UDO THEN
20/06/2021 21:30:12.00
TOMASZ WICZLING
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
SG STEFFL
20/06/2021 21:30:12.00
ALFRED GEGA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM MAMA
20/06/2021 21:30:12.00
MARCEL MATTUSCHKA
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
ZG SCHERRE/PITZ
20/06/2021 21:30:12.00
FRANK HIENZSCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANASTASIA
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
MANOS PARADISE PET
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANGELA
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
20/06/2021 21:30:12.00
MPOUTOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SCHEURER
20/06/2021 21:30:12.00
MARCEL MATTUSCHKA
20/06/2021 21:30:12.00
BAKIOGLU PIGEON
20/06/2021 21:30:12.00
ZENIDIS HLIAS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. A
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
20/06/2021 21:30:12.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
FRANK HIENZSCH
20/06/2021 21:30:12.00
KARL HEINZ LANG
20/06/2021 21:30:12.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HESSENBOYS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM ANDERHUB
20/06/2021 21:30:12.00
KUFFER FERDINAND
20/06/2021 21:30:12.00
ANDREAS MOELLER
20/06/2021 21:30:12.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
KOSMATOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
LIONTIS BASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
AXEL GEHRMANN
20/06/2021 21:30:12.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
20/06/2021 21:30:12.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM CROATIA
20/06/2021 21:30:12.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
20/06/2021 21:30:12.00
THEODOROS ILA
20/06/2021 21:30:12.00
GALETOS GIORGOS
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS STELIOS
20/06/2021 21:30:12.00
MPARDIS IOANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
ELVIS - FRENSIS
20/06/2021 21:30:12.00
MARKUS WINTER
20/06/2021 21:30:12.00
LALOS ALEXANDROS
20/06/2021 21:30:12.00
DREHOS NIKOS
20/06/2021 21:30:12.00
MPARDIS IOANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM UDO THEN
20/06/2021 21:30:12.00
TSAKILIS M&G
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
20/06/2021 21:30:12.00
KARADIMOS STELIOS
20/06/2021 21:30:12.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. B
20/06/2021 21:30:12.00
SAKIS BED
20/06/2021 21:30:12.00
KATSIKAS PANTELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM RHEINAIR
20/06/2021 21:30:12.00
IOANNIDIS CHARALAMBOS
20/06/2021 21:30:12.00
KOKOVIDIS ANESTIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM SPITZBERG
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ RACING TEAM
20/06/2021 21:30:12.00
FAMILIE SOELLNER
20/06/2021 21:30:12.00
ARTUR HATILLARI
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
TRENDINIO
20/06/2021 21:30:12.00
ROMAN JUD
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. C
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
SERAFEAS THEODOROS A
20/06/2021 21:30:12.00
PISLINAS VASILIS
20/06/2021 21:30:12.00
KARL-HEINZ WICHERT
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
TSINTSARIS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM GOLDENER GRUND
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM HESSENBOYS
20/06/2021 21:30:12.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
20/06/2021 21:30:12.00
MAZIARZ PIGEONS
20/06/2021 21:30:12.00
HAGGENMUELLER H+S
20/06/2021 21:30:12.00
PEDRO PORTO
20/06/2021 21:30:12.00
MATTHIAS SPRANG
20/06/2021 21:30:12.00
KEFALOS ZAFIRIS
20/06/2021 21:30:12.00
JOSEF HEILMEIER
20/06/2021 21:30:12.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
20/06/2021 21:30:12.00
ROMAN JUD
20/06/2021 21:30:12.00
ASLANIDIS G & D
20/06/2021 21:30:12.00
LALOS ALEXANDROS
20/06/2021 21:30:12.00
SG HIRSCHMANN
20/06/2021 21:30:12.00
DERVENI LOFT
20/06/2021 21:30:12.00
KATSIKAS PANTELIS
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
20/06/2021 21:30:12.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
20/06/2021 21:30:12.00
EIRINI O.Y.K. D
20/06/2021 21:30:12.00