Training 3


Release Time: 18/06/2021 07:45:00
Distance: 21 Km
Basketed: 1227
Arrived: 1224
Missing: 3


Fancier
Pigeon
Basketing Time
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FLYING DREAMS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS MOELLER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TANJA UND EFFE
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
SG FANTY/KOZOK
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
DIE UPLAENDER
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISTA UND HANS
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PETER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
KLAUS WEGENER
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
MENTOR BULKU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PETER
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI
17/06/2021 21:25:06.00
KARL HEINZ LANG
17/06/2021 21:25:06.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SCHEURER
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS MOELLER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT
17/06/2021 21:25:06.00
DIRK VAN STICHEL
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LARA
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
STELARAS KAWASAKI
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
KUFFER FERDINAND
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
GEORGE KRITSOTAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
17/06/2021 21:25:06.00
MANOS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THANOS-RENATO
17/06/2021 21:25:06.00
AXEL GEHRMANN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SCHEURER
17/06/2021 21:25:06.00
SG HIRSCHMANN
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
17/06/2021 21:25:06.00
BVB 09 DRAGO
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - NIKOLAIDIS
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT B
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
MENTOR BULKU
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO B
17/06/2021 21:25:06.00
MANOUSIS SAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
HARCON
17/06/2021 21:25:06.00
M&G PIGEON
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN DZ
17/06/2021 21:25:06.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
17/06/2021 21:25:06.00
VALANTIS SKEMPES
17/06/2021 21:25:06.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FLYING DREAMS
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
VALANTIS SKEMPES
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
PETER COPPENS
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PETER
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
ZUSCHLAG - SEEGER
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
DIRK VAN STICHEL
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN DZ
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
MENTOR BULKU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THANOS-RENATO
17/06/2021 21:25:06.00
PISLINAS VASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
KARL HEINZ LANG
17/06/2021 21:25:06.00
ZACHIOTIS GANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
BVB 09 DRAGO
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
KUFFER FERDINAND
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
PETRITA LEONARD
17/06/2021 21:25:06.00
GEORGE KRITSOTAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PFOH - HENRICH
17/06/2021 21:25:06.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
LALOS ALEXANDROS
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
17/06/2021 21:25:06.00
ZUSCHLAG - SEEGER
17/06/2021 21:25:06.00
HOHLAKAS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT
17/06/2021 21:25:06.00
PRODROMOS HARALAMBUS
17/06/2021 21:25:06.00
ALFRED GEGA
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CROATIA
17/06/2021 21:25:06.00
AXEL GEHRMANN
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
SG HIRSCHMANN
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
HARCON
17/06/2021 21:25:06.00
GEORGE KRITSOTAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS B
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T.
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LARA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
JOSEF HEILMEIER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN LTRZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
PRODROMOS HARALAMBUS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS MOELLER
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TANJA UND EFFE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PFOH - HENRICH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM UDO THEN
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
PODILATAS FERUZ
17/06/2021 21:25:06.00
KATSIKAS PANTELIS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STAFFEL & WESCH
17/06/2021 21:25:06.00
MANOS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
DIE UPLAENDER
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT B
17/06/2021 21:25:06.00
MANOS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
17/06/2021 21:25:06.00
HERMANN KIESSNER
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS MOELLER
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS BEHLKE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
HOHLAKAS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TERZOGLOU MILTOS
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
17/06/2021 21:25:06.00
TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU
17/06/2021 21:25:06.00
ROMAN JUD
17/06/2021 21:25:06.00
MENTOR BULKU
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
ASLANIDIS G & D
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
ELVIS - FRENSIS
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
HERMANN KIESSNER
17/06/2021 21:25:06.00
PERISTERADES THRAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
YUSUF CIHAT
17/06/2021 21:25:06.00
TOMASZ WICZLING
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN LTRZ
17/06/2021 21:25:06.00
HARCON
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
PETRITA LEONARD
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANDERHUB
17/06/2021 21:25:06.00
TERZOGLOU MILTOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS STELIOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SASSE-WELZEL
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CROATIA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STAFFEL & WESCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CROATIA
17/06/2021 21:25:06.00
PRODROMOS HARALAMBUS
17/06/2021 21:25:06.00
FLEISCHER JOSEF
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
ASLANIDIS G & D
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SPITZBERG
17/06/2021 21:25:06.00
GALETOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANASTASIA
17/06/2021 21:25:06.00
AFRIM OSMENAJ
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KINGS OVER THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
KURT NORES
17/06/2021 21:25:06.00
JOSEF HEILMEIER
17/06/2021 21:25:06.00
AFRIM OSMENAJ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CROATIA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DOTZHEIM
17/06/2021 21:25:06.00
KUJTIM BEQJA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM UDO THEN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
STELARAS KAWASAKI
17/06/2021 21:25:06.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
GEORGE KRITSOTAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FRANKEN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS MOELLER
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS STELIOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISTA UND HANS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISTA UND HANS
17/06/2021 21:25:06.00
MATHIOS - SPIROY
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SPITZBERG
17/06/2021 21:25:06.00
LALOS ALEXANDROS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN SZ
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM RHEINAIR
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
BVB 09 DRAGO
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
DIRK VAN STICHEL
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DOTZHEIM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANDERHUB
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS B
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU
17/06/2021 21:25:06.00
PERISTERADES THRAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KINGS OVER THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
SG HIRSCHMANN
17/06/2021 21:25:06.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
17/06/2021 21:25:06.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
SIMOY ELEYTHERIA
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LARA
17/06/2021 21:25:06.00
HARCON
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
JAN BOCHENCZAK
17/06/2021 21:25:06.00
ZUSCHLAG - SEEGER
17/06/2021 21:25:06.00
SG HIRSCHMANN
17/06/2021 21:25:06.00
STAROUDIS HRISTOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISTA UND HANS
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS STELIOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SCHEURER
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
17/06/2021 21:25:06.00
MPARDIS IOANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
GALETOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SAINTS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
GOUGOUTSAS EVANGELOS
17/06/2021 21:25:06.00
THEODOROS ILA
17/06/2021 21:25:06.00
JAN BOCHENCZAK
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DOTZHEIM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
SG HIRSCHMANN
17/06/2021 21:25:06.00
MARKUS WINTER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STAFFEL & WESCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SPITZBERG
17/06/2021 21:25:06.00
HOHLAKAS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
DANIEL BRANDT
17/06/2021 21:25:06.00
HERMANN KIESSNER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN SZ
17/06/2021 21:25:06.00
SG FANTY/KOZOK
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
KUFFER FERDINAND
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SASSE-WELZEL
17/06/2021 21:25:06.00
PETER COPPENS
17/06/2021 21:25:06.00
GEORGE KRITSOTAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
WERNER GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN DZ
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
MARKUS WINTER
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS B
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO B
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
BVB 09 DRAGO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
17/06/2021 21:25:06.00
ASLANIDIS G & D
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUTOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN EMELY
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS STELIOS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
17/06/2021 21:25:06.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
17/06/2021 21:25:06.00
ZACHIOTIS GANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANDERHUB
17/06/2021 21:25:06.00
PISLINAS VASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
PERISTERADES THRAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HESSENBOYS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
VALANTIS SKEMPES
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
ELVIS - FRENSIS
17/06/2021 21:25:06.00
MENTOR BULKU
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT B
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
ELVIS - FRENSIS
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PETER
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS IRAKLIS
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
HERMANN KIESSNER
17/06/2021 21:25:06.00
MANOUSIS SAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
KARL HEINZ LANG
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
17/06/2021 21:25:06.00
SIMOY ELEYTHERIA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
DANIEL BRANDT
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
HOHLAKAS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TANJA UND EFFE
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
17/06/2021 21:25:06.00
MATHIOS - SPIROY
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SCHEURER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T.
17/06/2021 21:25:06.00
FLEISCHER JOSEF
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
KLAUS WEGENER
17/06/2021 21:25:06.00
MATHIOS - SPIROY
17/06/2021 21:25:06.00
VALANTIS SKEMPES
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HESSENBOYS
17/06/2021 21:25:06.00
MAZURY OLR
17/06/2021 21:25:06.00
GIOSMAS SOTIRIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
HARCON
17/06/2021 21:25:06.00
FLEISCHER JOSEF
17/06/2021 21:25:06.00
SEZAI KALHAS PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
MAZURY OLR
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PFOH - HENRICH
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
MARCEL MATTUSCHKA
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SAINTS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DOTZHEIM
17/06/2021 21:25:06.00
FRANK HIENZSCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DIMITRA & PANAGIOTIS
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT
17/06/2021 21:25:06.00
FRANK HIENZSCH
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
MARCEL MATTUSCHKA
17/06/2021 21:25:06.00
RAINER HOEHN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KINGS OVER THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TANJA UND EFFE
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
JAN BOCHENCZAK
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
MANOS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
RAINER HOEHN
17/06/2021 21:25:06.00
KOSTAS-FOTIS ELVETIA
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
GOUGOUTSAS EVANGELOS
17/06/2021 21:25:06.00
VALANTIS SKEMPES
17/06/2021 21:25:06.00
ZG SCHERRE/PITZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PFOH - HENRICH
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
17/06/2021 21:25:06.00
EVANGELOS KARIOFYLLIS
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WAZ
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
ZG SCHERRE/PITZ
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HUBER
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS IRAKLIS
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS BEHLKE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SASSE-WELZEL
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SAINTS
17/06/2021 21:25:06.00
TOMASZ WICZLING
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN DZ
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN LTRZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
MARCEL MATTUSCHKA
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - NIKOLAIDIS
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
17/06/2021 21:25:06.00
DIE UPLAENDER
17/06/2021 21:25:06.00
WERNER GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NAHIC - ZWILAC
17/06/2021 21:25:06.00
HOHLAKAS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SAINTS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FLYING DREAMS
17/06/2021 21:25:06.00
GIOSMAS SOTIRIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
KUFFER FERDINAND
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DIMITRA & PANAGIOTIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PETER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DOTZHEIM
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
MARKUS WINTER
17/06/2021 21:25:06.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
17/06/2021 21:25:06.00
LALOS ALEXANDROS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN SZ
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
MANOS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN SZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WAZ
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
17/06/2021 21:25:06.00
KLAUS WEGENER
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
ROMAN JUD
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
17/06/2021 21:25:06.00
JAN BOCHENCZAK
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
GALETOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
ZG SCHERRE/PITZ
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
AXEL GEHRMANN
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
KUFFER FERDINAND
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS BEHLKE
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SASSE-WELZEL
17/06/2021 21:25:06.00
MAZURY OLR
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
DIE UPLAENDER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DOTZHEIM
17/06/2021 21:25:06.00
ELVIS - FRENSIS
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANDERHUB
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FLYING DREAMS
17/06/2021 21:25:06.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
17/06/2021 21:25:06.00
FLEISCHER JOSEF
17/06/2021 21:25:06.00
DIE UPLAENDER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU
17/06/2021 21:25:06.00
MPOUNTOULOUSIS VAGGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
KOKOVIDIS ANESTIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISTA UND HANS
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO B
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI
17/06/2021 21:25:06.00
WERNER GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
DANIEL BRANDT
17/06/2021 21:25:06.00
ALFRED GEGA
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANASTASIA
17/06/2021 21:25:06.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
17/06/2021 21:25:06.00
PISLINAS VASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
DIRK VAN STICHEL
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM UDO THEN
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM UDO THEN
17/06/2021 21:25:06.00
JAN BOCHENCZAK
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
KEFALOS ZAFIRIS
17/06/2021 21:25:06.00
FRANK HIENZSCH
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN MANFRED UND RITA
17/06/2021 21:25:06.00
THEODOROS ILA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SPITZBERG
17/06/2021 21:25:06.00
GALETOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN DZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
MANOUSIS SAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
WERNER GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T.
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
17/06/2021 21:25:06.00
RAINER HOEHN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
17/06/2021 21:25:06.00
WERNER GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
ROMAN JUD
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HESSENBOYS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SCHEURER
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM UDO THEN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
17/06/2021 21:25:06.00
PRODROMOS HARALAMBUS
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
17/06/2021 21:25:06.00
KUJTIM BEQJA
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THANOS-RENATO
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
ROMAN JUD
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
IOANNIDIS CHARALAMBOS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM RHEINAIR
17/06/2021 21:25:06.00
ALFRED GEGA
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
17/06/2021 21:25:06.00
KARL HEINZ LANG
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN EMELY
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
ELVIS - FRENSIS
17/06/2021 21:25:06.00
MATHIOS - SPIROY
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
KLAUS WEGENER
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
MARINOS
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO B
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
PISLINAS VASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FLYING DREAMS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PETER
17/06/2021 21:25:06.00
MARKUS WINTER
17/06/2021 21:25:06.00
THEODOROS ILA
17/06/2021 21:25:06.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
THEIOS MAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
ALFRED GEGA
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS BEHLKE
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FLYING DREAMS
17/06/2021 21:25:06.00
AXEL GEHRMANN
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
RAINER HOEHN
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T.
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT A
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. - FRITZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
ZUSCHLAG - SEEGER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
MATHIOS - SPIROY
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
ANASTASIADIS TASOS
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANASTASIA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LARA
17/06/2021 21:25:06.00
AXEL GEHRMANN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
17/06/2021 21:25:06.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT A
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
ZUSCHLAG - SEEGER
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS B
17/06/2021 21:25:06.00
SG HIRSCHMANN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
17/06/2021 21:25:06.00
ROMAN JUD
17/06/2021 21:25:06.00
ZUSCHLAG - SEEGER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO GEGEN DEN REST DER WELT
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS B
17/06/2021 21:25:06.00
MANOUSIS SAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
HERMANN KIESSNER
17/06/2021 21:25:06.00
DR. ANDREAS LUEDTKE
17/06/2021 21:25:06.00
TOMASZ WICZLING
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T.
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN LTRZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CROATIA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM UDO THEN
17/06/2021 21:25:06.00
SIMEONIDIS DIMITRIS
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PFOH - HENRICH
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SAINTS
17/06/2021 21:25:06.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LARA
17/06/2021 21:25:06.00
HARCON
17/06/2021 21:25:06.00
WERNER GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
MARINOS
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
ALFRED GEGA
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
PETER COPPENS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS A
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
RAINER HOEHN
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO
17/06/2021 21:25:06.00
THEODOROS ILA
17/06/2021 21:25:06.00
FRANK HIENZSCH
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - RED LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
17/06/2021 21:25:06.00
TOMASZ WICZLING
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TANJA UND EFFE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LARA
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT B
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THANOS-RENATO
17/06/2021 21:25:06.00
LITSIOS VANGELIS
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HESSENBOYS
17/06/2021 21:25:06.00
BVB 09 DRAGO
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
ASLANIDIS G & D
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAMVAKIS - AZAS
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
ELVIS - FRENSIS
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN MANFRED UND RITA
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ZANASI WILLIAM - HATILLARI NIKOLIN
17/06/2021 21:25:06.00
DR. ANDREAS LUEDTKE
17/06/2021 21:25:06.00
MANOUSIS SAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
MPARDIS IOANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
SAMURAI V.A.T. - NIKOLAIDIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THANOS-RENATO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DIMITRA & PANAGIOTIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
TOMASZ WICZLING
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
17/06/2021 21:25:06.00
SIMEONIDIS DIMITRIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
17/06/2021 21:25:06.00
VALANTIS SKEMPES
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STAFFEL & WESCH
17/06/2021 21:25:06.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
GEORGE KRITSOTAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANASTASIA
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
KLAUS WEGENER
17/06/2021 21:25:06.00
ALFRED GEGA
17/06/2021 21:25:06.00
KOSTAS-FOTIS ELVETIA
17/06/2021 21:25:06.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
17/06/2021 21:25:06.00
ZIOGAS KOSTAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
HUFNAGEL ERIC
17/06/2021 21:25:06.00
MARINOS
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN EMELY
17/06/2021 21:25:06.00
JOSEF HEILMEIER
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
FA. LINDEMEYER
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI - MENIOS KARYTOPOULOS
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
AXEL GEHRMANN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THANOS-RENATO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN EMELY
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NL - CENOSILLICA FOBIE
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
MARCEL MATTUSCHKA
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
LALOS ALEXANDROS
17/06/2021 21:25:06.00
HOHLAKAS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISTA UND HANS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STAFFEL & WESCH
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
MPARDIS IOANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
BERNHARD KLUEBER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
GALETOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TANJA UND EFFE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. D
17/06/2021 21:25:06.00
DIE UPLAENDER
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
JOSEF HEILMEIER
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT B
17/06/2021 21:25:06.00
KURT NORES
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
MANOUSIS SAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
LALOS ALEXANDROS
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
MANOS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
IOANNIDIS CHARALAMBOS
17/06/2021 21:25:06.00
KUFFER FERDINAND
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUMEN
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SCHEURER
17/06/2021 21:25:06.00
SG FANTY/KOZOK
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANASTASIA
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
THODORIS KTENAS - KATERINA PANTELIDOU
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ PIGEONS
17/06/2021 21:25:06.00
KUJTIM BEQJA
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
LIONTIS BASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SPITZBERG
17/06/2021 21:25:06.00
FRANK HIENZSCH
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS WOLLENHAUPT
17/06/2021 21:25:06.00
ANASTASIADIS TASOS
17/06/2021 21:25:06.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
KRASINSKI-KIVRANOGLU
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO B
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN LTRZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANASTASIA
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN SZ
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY B
17/06/2021 21:25:06.00
SOELLNER JUNIOR TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
17/06/2021 21:25:06.00
KARAKOTSIOS KOSTAS & KLEANTHIS
17/06/2021 21:25:06.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
17/06/2021 21:25:06.00
PRODROMOS HARALAMBUS
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN SZ
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
TSIAGAS NIKOS - MAKRANTONIS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
SAVRAMIS-TRENDINIO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00
PERISTERADES THRAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
PETRITA LEONARD
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANGELA
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO
17/06/2021 21:25:06.00
THORSTEN & FINN LEON DAUM
17/06/2021 21:25:06.00
KARL HEINZ LANG
17/06/2021 21:25:06.00
PETER COPPENS
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS STELIOS
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
PRODROMOS HARALAMBUS
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS BEHLKE
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
ANDREAS BEHLKE
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
HEROES OF THE SKY
17/06/2021 21:25:06.00
DANIEL BRANDT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WAZ
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
PISLINAS VASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
SG FANTY/KOZOK
17/06/2021 21:25:06.00
TSAKILIS M&G
17/06/2021 21:25:06.00
KATSIKAS PANTELIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN MANFRED UND RITA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM NGULI & EIRINI O.Y.K
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PFOH - HENRICH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM RHEINAIR
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
HERMANN KIESSNER
17/06/2021 21:25:06.00
BAKIOGLU PIGEON
17/06/2021 21:25:06.00
MARKUS WINTER
17/06/2021 21:25:06.00
PISLINAS VASILIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SASSE-WELZEL
17/06/2021 21:25:06.00
KIRIAKOS-PET STEP
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN LTRZ
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM FRANKEN
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
DANILA GHEORGE MARIUS & ELENI
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM RHEINAIR
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT A
17/06/2021 21:25:06.00
SG FANTY/KOZOK
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
MAZIARZ RACING TEAM
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK B
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO
17/06/2021 21:25:06.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
STAROUDIS HRISTOS
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT A
17/06/2021 21:25:06.00
VISSER-MEIJBOOM
17/06/2021 21:25:06.00
PANAGIOTIDIS SAVVAS KAI YIOI
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
PAUL J & E
17/06/2021 21:25:06.00
JOSEF HEILMEIER
17/06/2021 21:25:06.00
MAZURY OLR
17/06/2021 21:25:06.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
17/06/2021 21:25:06.00
DREHOS NIKOS
17/06/2021 21:25:06.00
SG FANTY/KOZOK
17/06/2021 21:25:06.00
TSINTSARIS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANDERHUB
17/06/2021 21:25:06.00
MARCEL MATTUSCHKA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
KURT NORES
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
MARCEL MATTUSCHKA
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. A
17/06/2021 21:25:06.00
PERISTERADES THRAKIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM DERSCH-LINNE
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT B
17/06/2021 21:25:06.00
THEODOROS ILA
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CHRISSI UND BRUNO
17/06/2021 21:25:06.00
BVB 09 DRAGO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HESSENBOYS
17/06/2021 21:25:06.00
KARL HEINZ LANG
17/06/2021 21:25:06.00
FLEISCHER JOSEF
17/06/2021 21:25:06.00
MARC BERT A
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. B
17/06/2021 21:25:06.00
FAMILIE SOELLNER
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
17/06/2021 21:25:06.00
GALETOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
PAPAKOSMAS DIMITRIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM CROATIA
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM ANDERHUB
17/06/2021 21:25:06.00
ROMAN JUD
17/06/2021 21:25:06.00
ASLANIDIS G & D
17/06/2021 21:25:06.00
DIETER SIEBERT + CHEN YUE
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
ZG SCHERRE/PITZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM LAGADAS
17/06/2021 21:25:06.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
17/06/2021 21:25:06.00
ZENIDIS HLIAS
17/06/2021 21:25:06.00
MATHIOS - SPIROY
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
ARTUR HATILLARI
17/06/2021 21:25:06.00
PEDRO PORTO
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM BURGHOFRENNEN & MEISSNERLANDDERBY
17/06/2021 21:25:06.00
KOSMATOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
ASLANIDIS G & D
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM TAUBEN DZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SPITZBERG
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS STELIOS
17/06/2021 21:25:06.00
MPARDIS IOANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
ZG SCHERRE/PITZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM RHEINAIR
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
ZG SCHERRE/PITZ
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM PIP - PROCESSING IN PLASTICS
17/06/2021 21:25:06.00
JOS MARIS
17/06/2021 21:25:06.00
PETER COPPENS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM KOMISAR - ANDROMACHE
17/06/2021 21:25:06.00
KONSTADINOS - IOANNIS PARADISE PET
17/06/2021 21:25:06.00
KARL-HEINZ WICHERT
17/06/2021 21:25:06.00
MAZURY OLR
17/06/2021 21:25:06.00
JAN BOCHENCZAK
17/06/2021 21:25:06.00
BAKIOGLU PIGEON
17/06/2021 21:25:06.00
STELARAS KAWASAKI
17/06/2021 21:25:06.00
HAGGENMUELLER H+S
17/06/2021 21:25:06.00
DIRK VAN STICHEL
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
IOANNIDIS CHARALAMBOS
17/06/2021 21:25:06.00
KATSIKAS PANTELIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
LALOS ALEXANDROS
17/06/2021 21:25:06.00
MPARDIS IOANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM MAMA
17/06/2021 21:25:06.00
WROBEL MICHAL & PATRYK A
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM THEO - DIMITRIOU
17/06/2021 21:25:06.00
ERVIN DOKO - LILI DRITES
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS A
17/06/2021 21:25:06.00
KLAUS WEGENER
17/06/2021 21:25:06.00
JOEKEL SKYLIGHTS-TEAM LUX
17/06/2021 21:25:06.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM STAFFEL & WESCH
17/06/2021 21:25:06.00
DERVENI LOFT
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM RHEINAIR
17/06/2021 21:25:06.00
FRANK HIENZSCH
17/06/2021 21:25:06.00
DIRK VAN STICHEL
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
MENTOR BULKU
17/06/2021 21:25:06.00
KATSIKAS PANTELIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM SAINTS
17/06/2021 21:25:06.00
MATTHIAS SPRANG
17/06/2021 21:25:06.00
KATSIKAS PANTELIS
17/06/2021 21:25:06.00
GORAN & ZORAN TRAILOVIC
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM K+M SENFTENHUETTE
17/06/2021 21:25:06.00
MPARDIS IOANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HAMBACH
17/06/2021 21:25:06.00
MARCO GRATZER
17/06/2021 21:25:06.00
KATSIKAS PANTELIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM GOLDENER GRUND
17/06/2021 21:25:06.00
TOMASZ WICZLING
17/06/2021 21:25:06.00
SAKIS BED
17/06/2021 21:25:06.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
17/06/2021 21:25:06.00
TEAM HESSENBOYS
17/06/2021 21:25:06.00
FLEISCHER JOSEF
17/06/2021 21:25:06.00
KAZAKOPOULOS GIANNIS
17/06/2021 21:25:06.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
17/06/2021 21:25:06.00
SERAFEAS THEODOROS A
17/06/2021 21:25:06.00
EIRINI O.Y.K. C
17/06/2021 21:25:06.00
KARADIMOS GIORGOS
17/06/2021 21:25:06.00
SG STEFFL
17/06/2021 21:25:06.00