Training 4


Release Time: 04/07/2020 06:30:00
Distance: 30 Km
Basketed: 985
Arrived: 954
Missing: 31


Fancier
Pigeon
Basketing Time
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM RHEINAIR
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN SZ
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILIS - SPENDAS
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER SIEBERT
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
XALARIS ANDREAS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SPITZBERG
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
SVEN KUMMER
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
HAGGENMUELLER H+S
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SASSE-WELZEL
03/07/2020 23:30:01.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
OLR KALIMANCI
03/07/2020 23:30:01.00
EUROPA MASTER PIGEONS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
HAGGENMUELLER H+S
03/07/2020 23:30:01.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
03/07/2020 23:30:01.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
EURO STAR RACE
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LARA
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G B
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA
03/07/2020 23:30:01.00
HUFNAGEL ERIC
03/07/2020 23:30:01.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
SENIKIDIS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
HAGGENMUELLER H+S
03/07/2020 23:30:01.00
WALTER STRAIF
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TANJA UND EFFE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
03/07/2020 23:30:01.00
PETRA & GERHARD DUETSCH
03/07/2020 23:30:01.00
ASLANIDIS G & D
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
FLORIN - DERBY CORABIA
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIA SENIKIDIS & JR KOSTAS & STATHIS
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
FAIK QEFALIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM CHRISTA UND HANS
03/07/2020 23:30:01.00
TAMVAKIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM EXPO HOUTEN
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM RHEINAIR
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
03/07/2020 23:30:01.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
03/07/2020 23:30:01.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED B
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM B
03/07/2020 23:30:01.00
PETRA & GERHARD DUETSCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
HUFNAGEL ERIC
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
AS GOLDEN TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
OUSATZOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS - SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
FLORIN - DERBY CORABIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA
03/07/2020 23:30:01.00
WINTER MARKUS
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN DZ
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER WERNER
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILIS - SPENDAS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
KAFOUROS A&P MIRI B
03/07/2020 23:30:01.00
LIONTIS BASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
AS GOLDEN TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
FLORIN - DERBY CORABIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS B
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
AS GOLDEN TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANGELA THEN
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
BERNHARD KLUEBER
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
KOSMATOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THAILAND
03/07/2020 23:30:01.00
KOSMATOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THAILAND
03/07/2020 23:30:01.00
FLEISCHER JOSEF
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
HUFNAGEL ERIC
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
03/07/2020 23:30:01.00
STEFFL F-M
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
ASLANIDIS G & D
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER WERNER
03/07/2020 23:30:01.00
SENIKIDIS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
EUROPA MASTER PIGEONS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM PETER
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
GALETOS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
03/07/2020 23:30:01.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER SIEBERT
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILIS - SPENDAS
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TANJA UND EFFE
03/07/2020 23:30:01.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
XALARIS ANDREAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM N'GULI
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA B
03/07/2020 23:30:01.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
HEROES OF THE SKY
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM RHEINAIR
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
DIE UPLANDER
03/07/2020 23:30:01.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
ANDREAS MOELLER
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
WINTER MARKUS
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LENNESEGLER
03/07/2020 23:30:01.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
TAMVAKIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERSCH LINNE
03/07/2020 23:30:01.00
DIMITRIS KUQALI
03/07/2020 23:30:01.00
BERNHARD KLUEBER
03/07/2020 23:30:01.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LARA
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SPITZBERG
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERSCH LINNE
03/07/2020 23:30:01.00
SVEN KUMMER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN SZ
03/07/2020 23:30:01.00
MATHIOS PANAGIOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
KAFOUROS A&P MIRI B
03/07/2020 23:30:01.00
TAMVAKIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STAFFEL & WESCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SPITZBERG
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN DZ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
ANASTASIADIS TASOS
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ B
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED B
03/07/2020 23:30:01.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
03/07/2020 23:30:01.00
SENIKIDIS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TANJA UND EFFE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SCHERRE-PITZ
03/07/2020 23:30:01.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
SENIKIDIS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
ANDREAS MOELLER
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
RAINER HOEHN
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
03/07/2020 23:30:01.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ B
03/07/2020 23:30:01.00
EURO STAR RACE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM FLYING DREAMS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SPITZBERG
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN SZ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
MALTEZOS FOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERSCH LINNE
03/07/2020 23:30:01.00
EURO STAR RACE
03/07/2020 23:30:01.00
WINTER MARKUS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
ZENIDIS HLIAS
03/07/2020 23:30:01.00
FLEISCHER JOSEF
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
STELARAS KAWASAKI
03/07/2020 23:30:01.00
BAXEVANIS APOSTOLOS
03/07/2020 23:30:01.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STAFFEL & WESCH
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
MANOUSIS SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SASSE-WELZEL
03/07/2020 23:30:01.00
STELARAS KAWASAKI
03/07/2020 23:30:01.00
RAINER HOEHN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM N'GULI
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN SZ
03/07/2020 23:30:01.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
03/07/2020 23:30:01.00
TSALKITZIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TAMVAKIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM CHRISTA UND HANS
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA B
03/07/2020 23:30:01.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
03/07/2020 23:30:01.00
GALETOS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
HAGGENMUELLER H+S
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERVENI
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM RHEINAIR
03/07/2020 23:30:01.00
HEROES OF THE SKY
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
WINTER MARKUS
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
WALTER STRAIF
03/07/2020 23:30:01.00
STEFFL F-M
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN LTRZ
03/07/2020 23:30:01.00
FLEISCHER JOSEF
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
03/07/2020 23:30:01.00
MOUZAFER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
PROVOLI PRINTS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM RHEINAIR
03/07/2020 23:30:01.00
AS GOLDEN TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM FLYING DREAMS
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER WERNER
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
STEFFL F-M
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
03/07/2020 23:30:01.00
CARSTEN BOLZE
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS - SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
STELARAS KAWASAKI
03/07/2020 23:30:01.00
MATHIOS PANAGIOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
WINTER MARKUS
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
GALETOS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER KRAEMER
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER WERNER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LENNESEGLER
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
SVEN KUMMER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SPITZBERG
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM CHRISTA UND HANS
03/07/2020 23:30:01.00
ANDREAS MOELLER
03/07/2020 23:30:01.00
MALTEZOS FOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM PETER
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
TROPEOFOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
THOMAS ZIMMERMANN
03/07/2020 23:30:01.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
03/07/2020 23:30:01.00
WALTER STRAIF
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA B
03/07/2020 23:30:01.00
FLORIN - DERBY CORABIA
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER WERNER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SCHERRE-PITZ
03/07/2020 23:30:01.00
LALOS ALEXANDROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM EXPO HOUTEN
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
ANASTASIADIS TASOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERVENI
03/07/2020 23:30:01.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
03/07/2020 23:30:01.00
TERZOGLOU MILTOS
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
OLR KALIMANCI
03/07/2020 23:30:01.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
03/07/2020 23:30:01.00
THORSTEN DAUM & MICHAEL RISSE
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM AZAS
03/07/2020 23:30:01.00
THOMAS ZIMMERMANN
03/07/2020 23:30:01.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANGELA THEN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANGELA THEN
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERVENI
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
XALARIS ANDREAS
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER KRAEMER
03/07/2020 23:30:01.00
DIE UPLANDER
03/07/2020 23:30:01.00
KOSMATOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
PISLINAS VASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LENNESEGLER
03/07/2020 23:30:01.00
KATSIKAS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STAFFEL & WESCH
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
DIMITRIS KUQALI
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
WALTER STRAIF
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LENNESEGLER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
TAMVAKIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS - SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANGELA THEN
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TANJA UND EFFE
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
SENIKIDIS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
CORVO
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILIS - SPENDAS
03/07/2020 23:30:01.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
KOSMATOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN DZ
03/07/2020 23:30:01.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
03/07/2020 23:30:01.00
TROPEOFOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERSCH LINNE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
MALTEZOS FOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM PETER
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
MANOUSIS SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM CHRISTA UND HANS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SCHERRE-PITZ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
TROPEOFOROS
03/07/2020 23:30:01.00
MATHIOS PANAGIOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WAZ
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
KOSMATOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
DIE UPLANDER
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANGELA THEN
03/07/2020 23:30:01.00
OLR KALIMANCI
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM AZAS
03/07/2020 23:30:01.00
RAINER HOEHN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM FLYING DREAMS
03/07/2020 23:30:01.00
BERNHARD KLUEBER
03/07/2020 23:30:01.00
THOMAS ZIMMERMANN
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
FLEISCHER JOSEF
03/07/2020 23:30:01.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
MATHIOS PANAGIOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED B
03/07/2020 23:30:01.00
PISLINAS VASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
XALARIS ANDREAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STAFFEL & WESCH
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
CARSTEN BOLZE
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STAFFEL & WESCH
03/07/2020 23:30:01.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
SVEN KUMMER
03/07/2020 23:30:01.00
ASLANIDIS G & D
03/07/2020 23:30:01.00
ANDREAS MOELLER
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TANJA UND EFFE
03/07/2020 23:30:01.00
EURO STAR RACE
03/07/2020 23:30:01.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
03/07/2020 23:30:01.00
GALETOS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM PETER
03/07/2020 23:30:01.00
TSALKITZIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
DIMITRIS KUQALI
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
MOUZAFER
03/07/2020 23:30:01.00
KARL HEINZ LANG
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
PISLINAS VASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILIS - SPENDAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED B
03/07/2020 23:30:01.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
ANDREAS MOELLER
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN DZ
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
CARSTEN BOLZE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THAILAND
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ B
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS - SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN LTRZ
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
THOMAS ZIMMERMANN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM AZAS
03/07/2020 23:30:01.00
DR.ANDREAS LUEDTKE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SOFIA
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM AZAS
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
03/07/2020 23:30:01.00
KARL HEINZ LANG
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SASSE-WELZEL
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
03/07/2020 23:30:01.00
RAINER HOEHN
03/07/2020 23:30:01.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
EURO STAR RACE
03/07/2020 23:30:01.00
KAFOUROS A&P MIRI B
03/07/2020 23:30:01.00
MANOUSIS SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LENNESEGLER
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LENNESEGLER
03/07/2020 23:30:01.00
PETRITA LEONARD & DUDU SORIN
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERSCH LINNE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
DIMITRIS KUQALI
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. E
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STAFFEL & WESCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
PAPADOPOULOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERVENI
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SASSE-WELZEL
03/07/2020 23:30:01.00
XALARIS ANDREAS
03/07/2020 23:30:01.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS B
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
TROPEOFOROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
03/07/2020 23:30:01.00
FLORIN - DERBY CORABIA
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THAILAND
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LARA
03/07/2020 23:30:01.00
RAINER HOEHN
03/07/2020 23:30:01.00
WALTER STRAIF
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
ASLANIDIS G & D
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
MANZIERI NINO - LEMONIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
ANDREAS MOELLER
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. E
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
ERVIN DOKO-MAKRANTONIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERSCH LINNE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN LTRZ
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER SIEBERT
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER SIEBERT
03/07/2020 23:30:01.00
KATSIKAS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERVENI
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM FLYING DREAMS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA B
03/07/2020 23:30:01.00
DIE UPLANDER
03/07/2020 23:30:01.00
KATSIKAS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN DZ
03/07/2020 23:30:01.00
EUROPA MASTER PIGEONS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM AZAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN SZ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SCHERRE-PITZ
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SOFIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA
03/07/2020 23:30:01.00
KATSIKAS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER KRAEMER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LEON DEUTSCHER-KEINER IST SCHNELLER
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS C
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA B
03/07/2020 23:30:01.00
EUROPA MASTER PIGEONS
03/07/2020 23:30:01.00
CARSTEN BOLZE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SCHERRE-PITZ
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LARA
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TROPEOFOROS
03/07/2020 23:30:01.00
CARSTEN BOLZE
03/07/2020 23:30:01.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - JOANIS BARDHIS
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
FLEISCHER JOSEF
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
03/07/2020 23:30:01.00
KATSIKAS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LARA
03/07/2020 23:30:01.00
BERNHARD KLUEBER
03/07/2020 23:30:01.00
GEIßLER LUTZ-CHRISTIAN
03/07/2020 23:30:01.00
ZENIDIS HLIAS
03/07/2020 23:30:01.00
DR.ANDREAS LUEDTKE
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
STEFFL F-M
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANGELA THEN
03/07/2020 23:30:01.00
AS GOLDEN TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SOFIA
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
GALETOS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
BERNHARD KLUEBER
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
EUROPA MASTER PIGEONS
03/07/2020 23:30:01.00
SVEN KUMMER
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER KRAEMER
03/07/2020 23:30:01.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
03/07/2020 23:30:01.00
MATHIOS PANAGIOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
MALTEZOS FOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G B
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN LTRZ
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANDREAS ROTHMANN-ADLER "FULDA"
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER SIEBERT
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SASSE-WELZEL
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM STEPNIEWSKI L.K.K.
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
03/07/2020 23:30:01.00
MALTEZOS FOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
HUFNAGEL ERIC
03/07/2020 23:30:01.00
CORVO
03/07/2020 23:30:01.00
SENIKIDIS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI
03/07/2020 23:30:01.00
CORVO
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
OLR KALIMANCI
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
SAKELLARIDIS DIAMANTIS
03/07/2020 23:30:01.00
TAMVAKIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
MANOUSIS SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SOFIA
03/07/2020 23:30:01.00
WINTER MARKUS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIA SENIKIDIS & JR KOSTAS & STATHIS
03/07/2020 23:30:01.00
STEFFL F-M
03/07/2020 23:30:01.00
WROBEL MICHAL & PATRYK
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SPITZBERG
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
FAUNA ORHEIULUI OLR
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
DREHOS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM UDO-THEN
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
GALETOS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM CHRISTA UND HANS
03/07/2020 23:30:01.00
PANAGIOTIDIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
ILA THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS - SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIOSMAS - SIMEONIDIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TANJA UND EFFE
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
03/07/2020 23:30:01.00
HEROES OF THE SKY
03/07/2020 23:30:01.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN DZ
03/07/2020 23:30:01.00
RAINER HOEHN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SASSE-WELZEL
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS B
03/07/2020 23:30:01.00
KATSIKAS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
CYFRA STANISLAW
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DR. TEERACHON-TEC
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
PISLINAS VASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
03/07/2020 23:30:01.00
KOSMATOS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
MATHIOS PANAGIOTIS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K.
03/07/2020 23:30:01.00
AS GOLDEN TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TSINTSARIS GIANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS B
03/07/2020 23:30:01.00
CORVO
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
DIMITRIS KUQALI
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM CHRISTA UND HANS
03/07/2020 23:30:01.00
HUFNAGEL ERIC
03/07/2020 23:30:01.00
PISLINAS VASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
MANOUSIS SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
LALOS ALEXANDROS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. C
03/07/2020 23:30:01.00
CORVO
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM PETER
03/07/2020 23:30:01.00
ASLANIDIS G & D
03/07/2020 23:30:01.00
LALOS ALEXANDROS
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WAZ
03/07/2020 23:30:01.00
LALOS ALEXANDROS
03/07/2020 23:30:01.00
MOUZAFER
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - FATMIR DAJLANAJ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SOFIA
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
KUFFER FERDINAND
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIA SENIKIDIS & JR KOSTAS & STATHIS
03/07/2020 23:30:01.00
ZIOGAS KOSTAS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GERMANY - BIBI STEFANESCU
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM LARA
03/07/2020 23:30:01.00
KALAMARAS GEORGIOS & DIMITRIOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN SZ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SCHERRE-PITZ
03/07/2020 23:30:01.00
HAGGENMUELLER H+S
03/07/2020 23:30:01.00
THOMAS ZIMMERMANN
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
TSALKITZIS GIORGOS
03/07/2020 23:30:01.00
CARSTEN BOLZE
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER WERNER
03/07/2020 23:30:01.00
KAGIAS D&A
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
GEORGE KRITSOTAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM FLYING DREAMS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN LTRZ
03/07/2020 23:30:01.00
SAMURAI V.A.T.
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM TAUBEN LTRZ
03/07/2020 23:30:01.00
LALOS ALEXANDROS
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI - JOANIS BARDHIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM N'GULI
03/07/2020 23:30:01.00
MANOUSIS SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
FLEISCHER JOSEF
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
03/07/2020 23:30:01.00
FLORIN - DERBY CORABIA
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THORSTEN & FINN LEON DAUM A
03/07/2020 23:30:01.00
TROPEOFOROS
03/07/2020 23:30:01.00
ZENIDIS HLIAS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
PISLINAS VASILIS
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
KAFOUROS A&P MIRI B
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
KARL-HEINZ WICHERT
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM DERVENI
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM P.M.S
03/07/2020 23:30:01.00
GRATZER MARCO
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
CORVO
03/07/2020 23:30:01.00
XALARIS ANDREAS
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GIANNENA
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILIS - SPENDAS
03/07/2020 23:30:01.00
KAFOUROS A&P MIRI B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WIESBADEN
03/07/2020 23:30:01.00
SG K.-H. U. R.SCHLEIFER
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED B
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
WALTER STRAIF
03/07/2020 23:30:01.00
ZENIDIS HLIAS
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS NIKOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WAZ
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM GOLDENER GRUND
03/07/2020 23:30:01.00
GIORGOS MAMIDAS & KOSTAS SPIROY
03/07/2020 23:30:01.00
MOUZAFER
03/07/2020 23:30:01.00
KTENAS THODORIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM ANASTASIA B
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM AZAS
03/07/2020 23:30:01.00
PAUL J & E
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI
03/07/2020 23:30:01.00
MARKOS BEQAJ A
03/07/2020 23:30:01.00
KARL HEINZ LANG
03/07/2020 23:30:01.00
FAST PIGEONS & ERVIN LARO
03/07/2020 23:30:01.00
KARL HEINZ LANG
03/07/2020 23:30:01.00
TSAKILI M&G B
03/07/2020 23:30:01.00
MICHALAKIS - SAKIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THAILAND
03/07/2020 23:30:01.00
ARTUR HATILLARI
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM THAILAND
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
SVEN KUMMER
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER KRAEMER
03/07/2020 23:30:01.00
MAGOS-XARISIOU-KAFOUROS
03/07/2020 23:30:01.00
BASGIOURAKIS IOANNIS - MANOLIS
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER KRAEMER
03/07/2020 23:30:01.00
GERD-HOLGER NIEHAUS
03/07/2020 23:30:01.00
TERZOGLOU MILTOS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM FLYING DREAMS
03/07/2020 23:30:01.00
GIAKOUMELOS PANTELIS
03/07/2020 23:30:01.00
ASLANIDIS G & D
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
VENTOURIS - BAXEVANIS
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM WEIS-JUNGFLEISCH
03/07/2020 23:30:01.00
SOLDATOS IOANNIS
03/07/2020 23:30:01.00
DIE UPLANDER
03/07/2020 23:30:01.00
DIE UPLANDER
03/07/2020 23:30:01.00
MOUZAFER
03/07/2020 23:30:01.00
EUROPA MASTER PIGEONS
03/07/2020 23:30:01.00
DIETER SIEBERT
03/07/2020 23:30:01.00
KIRIAKOS-PET STEP
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM HAMBACH
03/07/2020 23:30:01.00
PETER COPPENS
03/07/2020 23:30:01.00
FAMILIE SOELLNER
03/07/2020 23:30:01.00
LITSIOS VANGELIS
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM
03/07/2020 23:30:01.00
SERAFEAS THEODOROS
03/07/2020 23:30:01.00
SAKIS BED A
03/07/2020 23:30:01.00
TEAM SOFIA
03/07/2020 23:30:01.00
LALOS ALEXANDROS
03/07/2020 23:30:01.00
VISSER-MEIJBOOM B
03/07/2020 23:30:01.00
EIRINI O.Y.K. D
03/07/2020 23:30:01.00
MAZIARZ RACING TEAM
03/07/2020 23:30:01.00
FAIK QEFALIA
03/07/2020 23:30:01.00
OLR KALIMANCI
03/07/2020 23:30:01.00